یدکش مرند

یدکش مرند

یدکش مرند

Blog Article

امداد خودرو مرند معتبرترین شرکت‌ حمل خودرو در کلیه مناطق شهر مرند زیر نظر اتحادیه حمل خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امداد خودرو کانون جهانگردی ارائه خدمات با کیفیت و سریع می باشد.

جرثقیل نیسان ،امداد،خوردوبر، یدک کش در ملارد حمل خودرودر ملارد،صفادشت،بیدگینه،خوشنام،مارلیک،فردیس، اندیشه..

اگر خودروی شما قادر به حرکت روی چرخ ها نباشد، می توانید با درخواست خودروبر خودرویتان را در محل مورد نظر تحویل بگیرید

حالا که تا انتهای مقاله آمدید پیشنهاد می‌کنیم با بهترین تعمیرگاه های خودرو و بهترین صافکاری خودرو در تهران نیز آشنا شوید.

جابجايی انواع خودروهای ايرانی و خارجی، لوكس، تصادفی، كلاسيك و صفر در كليه نقاط مرند و ارسال به سایر شهر های استان آذربایجان شرقی با خودروبر مرند در اسرع وقت با كادری مجرب بدون هیچ نوع آسیبی به خودروی شما امدادجویان گرامی، به صورت تضمينی در كليه ساعات شبانه روز انجام می شود.

در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش می دهند اکیدا از رانندگی خودداری کنید.

هنگام تماس با امداد جاده‌ای، ممکن است بخواهید با شرکت بیمه خودروی موجود خود مشورت کنید و ابتدا ببینید چه چیزی ارائه می‌دهد. اگر بیمه‌گر شما خدمات امداد جاده‌ای را پوشش نمی‌دهد یا اگر به دنبال مجموعه جامع‌تری از خدمات اضافی هستید، امداد خودروهایی که در این مقاله معرفی می‌کنیم را بررسی کنید.

یدک کش مرند

باتری ساز سیار: در صورت که ماشین شما مشکل برق دارد و روشن نمی‌شود می‌توانید با امداد خودرو تماس بگیرید تا امدادگران امداد خودرو مشکل برق خودروی شما را برطرف نمایند.

هزینه امداد خودرو مرند به مسافت، نوع خودرو و ارزش آن (برای ارزش بیمه نامه)، استفاده از وینچ بالابر، شرایط آب و هوای جاده ای و … بستگی خواهد داشت.

نکته مهم این است که تمام باربری ها قادر به حمل ادامه کامیونت و ماشین های سنگین مانند تراکتور و … نیستند اما حمل خودرو کانون جهانگردی قادر به باربری و حمل و جابجایی های غول آسا نیز می باشد.َ

توصیه اصلی امداد خودرو هشترود، این است که نسبت به همراه داشتن گوشی تلفن هوشمند همراه و پاوربانک (یا شارژر همراه) در سفرهای درون و بیرون شهری توجه داشته باشید تا در زمان بروز مشکل بتوانید از طریق اینترنت و اتصال به وب سایت تخصصی امداد خودرو کانون جهانگردی، با اطمینان از خدمات امداد خودروهای کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نمایندگی استان آذربایجان شرقی برخوردار شوید.

ارائه خدمات حمل خودروهای لوکس و مدل بالا و ایمن برای مشتریان عزیز

برای دریافت بهترین خدمات از امداد خودرو، گزینه‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم را بررسی کنید تا مناسب‌ترین مورد را برای خود پیدا کنید.

Report this page